North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Севана  Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


Севана  Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Севана  Side310
Страницата на Нортфорд
Севана  Untitl10
Севана  Side410
Вход

Забравих си паролата!

Севана  Side510
Севана  Side610
Latest topics
» Вашите банери
Севана  EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Севана  EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Севана  EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Севана  EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Севана  EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Севана  EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Севана  EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Севана  EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Севана  EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Севана  Side710
Севана  Side810
Севана  The_host_banner Севана  Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед Окт 10, 2021 6:48 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

Севана

2 posters

Go down

Севана  Empty Севана

Писане by Sévigné Съб Мар 24, 2012 7:47 pm

Рио. Таджикистан. Париж. Лондон. Ел Ей. Сидни. Амстердам.

Можех да бъда където си поискам, само за секунди. Да обиколя света за един ден. Да видя безброй места само до обяд. От Париж да се телепортирам в стаята си. Не бях телепорт. Иаше и друга част в мен, по-тъмна и зловеща, заплашваща да изгори и последната частичка човечност. Аз съм демон. Е, не бях напълно честна. Демони са цялото ми семейство. За жалост. Баща ми, глава на стара фамилия, решава, че малката му дъщеричка не заслужава грижи и ме оставя в сиропиталище. Колко банално, нали? Аз обаче не намирах нищо банално в жестоката си съдба. Отритвана, наказвана, бита, насилвана, а злото в мен се бореше да излезе. И стана. Убих учителката си. Убих и едно дете. Не можех да спра. Бе по-силно от мен, разяждащо чувство, подобно на жажда, а кръвта на жертвите ми бе чашата вода. Всявах страх, но самата аз се страхувах. Страхувам се и сега, но само хората изпитват това. А аз не съм човек.
Майка ми бе добра. Не достатъчно добра, но добра. Умря. В инцидент. Или пък не. Просто един ден получих писмо, в което се съобщаваше, че е починала. Тогава се намирах в Хаваите. Чудно, нали.


*Име : Севана Тюсо
*Години : 20/50
*Раса : Демон
*Орден :
House of Mercury
*Дарба: Телепортация.
*Външен вид :
"Красотата не е вечна, скъпа"
Слаба, стройна, финна, призрачна. А може би дори привлекателна. Зависи от гледната точка, казваше майка й, и разресваше дългите й руси коси. Това беше преди. В минал живот. Сега Севана се бе разхубавила, придобила женствеността и формите, пищни, заоблени и подклаждащи въображението на силният пол. Кожата й бе бледа, но от престоят й на Хаваите, бе придобил лек, едва забележим, но много очарователен естествен загар. Бе мека на допир, като коприна, като листенцата на някое цвете, мека и топла, подканваща и отблъскваща. Очите й бяха кафяви, излъчваха студенина, безразличие, понякога насмешка, а в редки случаи-топлота. Гледаха налудничаво или предизвикателно, но блясъкът и очарованието, което носеха със себе си, никога не изчезваше. Сев имаше и лоши черти. Лицето й не бе правилно оформено, според някои носът й бе леко крив, устните прекалено плътни. Не й пукаше. Не трябваше да й пука. Имаше правилна стойка, дълги крака, талията й бе малка, бюстът задоволяващ. Ако трябваше да я оценим от 1 до 10, щеше да получи оценка 8.
*Характер: "Никога не изневерявай на себе си."
Аз мога да съм всичко. И доброто и злото, и надеждата, и отчянието, и светлината в непрогледният тунел, и злокобната тъмнина, и лошото, и доброто, мога да съм мила, но и груба, нежна, но и отбълскаваща, приканваща, но и студена. Мога да бъда всичко. А ти какво искаш?

Севина бе страшно избухлива, черта, която с времето закърняваше и успяваше да бъде скрита от студеното, отблъскващо отношение и маниери. Можеше да е изискана, сдържана и учтива до крайност, но често сменяше настроенията си, бе трудна за разгадаване, още по-трудна за опознаване. Обичаше да се забавлява. Пиеше. Пушеше. Ходеше по дискотеки. Правеше глупости, но не й пукаше. Защо на един демон да й пука?
Имаше и скрита личност, напълно различен, нов човек, скрит в бездушната сянка на Севана, прикриващ се, но докога? Явно бе прекалено горделива, за да си признае. Ах, Сев, Сев, милото ми момиче.
*Името на човека който използвам за лик : Линдзи Фонсека
Допълнително : Не ви стана ясно? Добре.
Обичаше да танцува, да се забавлява, да обикаля света. Вече почти нямаше място, където да не е била. Хаваи, Лондон, Турция, Сидни....има ли смисъл да изброявам?
Sévigné
Sévigné

Вид: : Демон
Име: : Севине
Възраст: : 20/50
Дарба: : Телепортация
Семейство: : Отдавна мъртво.
Брой мнения : 2
Join date : 24.03.2012

Върнете се в началото Go down

Севана  Empty Re: Севана

Писане by Амелия Нортфорд Нед Мар 25, 2012 4:02 pm

Одобрена, добре дошла!
Амелия Нортфорд
Амелия Нортфорд

Брой мнения : 690
Join date : 18.11.2011

https://northford.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите