North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
&лИбовни драми.  Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


&лИбовни драми.  Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
&лИбовни драми.  Side310
Страницата на Нортфорд
&лИбовни драми.  Untitl10
&лИбовни драми.  Side410
Вход

Забравих си паролата!

&лИбовни драми.  Side510
&лИбовни драми.  Side610
Latest topics
» Вашите банери
&лИбовни драми.  EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
&лИбовни драми.  EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
&лИбовни драми.  EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
&лИбовни драми.  EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
&лИбовни драми.  EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
&лИбовни драми.  EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
&лИбовни драми.  EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
&лИбовни драми.  EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
&лИбовни драми.  EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

&лИбовни драми.  Side710
&лИбовни драми.  Side810
&лИбовни драми.  The_host_banner &лИбовни драми.  Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед Окт 10, 2021 6:48 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

&лИбовни драми.

Go down

04022012

Писане 

&лИбовни драми.  Empty &лИбовни драми.




К'во ви става бе, к'во пра'ите? Вярно, месец на любовта е но то това вашето не е никак здравословно. Основното, което се върти във въздуха и главите на всички, ОЧЕВИДНО, е как да се поднесат най-драматично на своята половинка и да им се размине безнаказано. От кой да започнем? Определено в очите ми се набива Никълъс, проклетият крал- който btw никой още не се е осмелил да смени- и неговата Ръка Ейдриън(лява, дясна, к'во значение има, все тая), които май не правят нещо позволено в момента. Човек би предположил, че когато имаш кралска особа между краката си и тя е готова да ти предложи талантите си в сферата на духовите инструменти ще се възползваш? Да бе, да бе. По-лесно е да въртиш там няк'ва драма и да въздишаш по някакъв си там трети индивид. Въпросният Хийт от скоро е резидент на града но Явно Ще Допринесе До Общата драма. Никълъс очевидно се подвизава на няколко фронта и в брака му всичко е цветя и рози, или в случая, гръбначни стълбове и унижения. Зарежете всякакви диаманти, рози и шоколади за деня на влюбените, постъпете като краля-вадиш прешлен от гръбнака на любимата, лъсваш го и й го поднасяш в скъпа кутийка. Красиво. Проклетото Височайшо семейство не може ли малко да се кротне? Аман от синя кръв, отърване няма. Сега двамата вместо да правят нещо смислено се разправят около някакъв басейн, кралица Вантермина е дори без дрехи но това явно не помага. Ако всичко прерасне в кървава баня не ме търсете, предупреждението ми да стоите далеч от Откачалките си стои много настоятелно.
Да продължим с дразнещите Драматични Развръзки. Имаме Оливия Рейн Бла-бла-бла, who cares, too long и Виктор, които очевидно се срещат за пръв път след уж драматична раздяла. Вик мисли логично- за какво му е тази откачалка на клона? Добро бягство е имал преди години и сега трябва да повтори, защото лепката вече е извадила годежният пръстен под оправданието, че просто му го "връщала". Или нещо такова. Дано не чуем сватбени камбани, защото ще се подтисна. Подтиснете се и вие. Тази двойка няма да я бъде никак.
Кой друг? Ама разбира се, Тео и Айви. Животоспасяващи прегръдки на някакви улици- това не е ли нарушаване на общественият ред? Общо взето младежа има драма и е решил, че ще мре(и аз на негово място бих, все пак го преследва mr. Heartbreaker, сериен убиец оставящ му трупове с липсващи сърца и топли топли бележчици) а пък девойката ще го спасява и не, не е банално. Ако умрат и двамата няма да плащам за цветя на погребението, имайте го в предвид. Всичко си е на тяхна отговорност, честен кръст. Иди и търси логика, но там май също ще се върти някаква любов защото се пипат и си търсят взаимно топлината уж "случайно". Ай сиктир, без глупости. Разгонени развратници такива, всичките до един. Защо да му се незнае никой просто не схваща уж чувствата си, които има към другарчето? Вземете за пример Жан и Саша- съжалявам момичета, тия са определено хомо- които живеят в някаква паралелна вселена на сексуално напрежение... което не могат да схванат. Още по-зле, дори не знаят че то е там и за това Просто Се Събуждат Гушнали Се И То Е Пълна Случайност. Може би просто нямат нужният интелект да оцелеят в такава ситуация, милинките. Просто да се "оправят" един друг и да мирясат- а това важи и за всички гореспоменати. Сред личните ми анти-фаворити се редят и Гейл и Бейли, които уж случайничко си танцуват. Ама ти малоумна ли си ма, кой си избира за гадже психически нестабилен? Да не говорим, че е престъпник, убиец и кой знае още какво... на мен ми прилича и на изнасилвач. Уж нещо много му се противиш а го търпиш от години и не те е срам! Креват и за тия моля, спешно. Някак си поставена над горните драми стои тази на Фюри и Исак, които поне открито си признават хомо наклонностите. Очевидно те са се скарали заради някакви пришити пайети- можете ли да си го представите? Must be real love. Някъде на заден фон в същата териториална област, всеизвестния търговски район, се мерват Домино и Айс(братчето на оня лудия, Гейл) и господин бащата на краля Хавиер и мащабираната лека "жена" в кралското семейство. Първата двойка си е добре- само моментен проблем с хлапето на нефилима и това, че той като типичен мъж не вдява от елементарни неща и не може да го вкара в кенгурото. Слава богу Домино подозрително е отгледала две деца от мъжа на сестра си, така че ще се справи. Може и това да отгледа, кой знае? Айс изглежда прекалено обречен за да се справи сам. Да погледнем обаче Хавиер и Фран, който държа да намекна се вре и в леглото на стария и в това на новия крал и то най-мазно. И това ми било официален кралски съветник, ха. Да се надяваме в скоро време някой да му тегли ножа и така да се отърве от плътта на обществено ползване. Научете се на морал бе, не е сложно. И бъдете сравнително в един коловоз, нищо не пречи човек да е верен на половинката.
Meanwhile, някъде там някой се опитва да си изгуби девственоста. Богове, ще възкликнете вие, нима някой все още има такова нещо в това кралство? Има, не бойте се, при това не само в лицето на Игрейн, племенничката на Никълъс. В момента ви говоря за Елизабет Трой и Саймън, които са някъде на път да подходят радикално по проблема. В техният живот драмата не изглежда чак толкова... драматична, така че получават бисквитка.
К'во се случва по двореца? Нищо особено интересно освен леката забежка на ръцете на Краля и Кралицата в лицата на Неро и Райден. На к'во си играят тия двамцата? Сигурно и те се ухажват по някакъв си извратен техен начин; т'ва си е съвсем болно ако ме питате но сега поне плуват с горски елфи. Не знам това как им помага но не изглеждат като типа идиоти, които ще се нападнат сексуално пред толкова свидетели. Малко по-надалеч друга двойка е тръгнала в тази насока на фона на толкова епик драма, че наистина ми призля докато проследя абсолютно всичко до край. Абе зарежете другото включващо политически интриги с кралското семейство, бягство, почти смърт на единият и изгнаничеството като цяло и се настройте на тема предстояща перверзия в... манастир. Много мило. Много зачитащо чуждите религиозни права. Джак и Джеймс очевидно са част от горната сбирщина идиоти, които просто нямат чувство за такт.
Кво се случва с другата притеснителна откачалка на име Даниъл... нещо си и Фрея? Ба, сигурно и то е сексуално, какво друго да е? Общо взето единият се прави на пиян но не му вярват много-много и ... ами, още някакви неща. Май ще се колят. Отивам да вдигна едно бързо бесило.
За финал кой да споменем? Може би онова нещо с име... не, не се шегувам, Карамел Шоколадова и Балтазар, които, моля за внимание, се запознават. Или поне скоро ще го направят WTF. Чакайте, това е повратен момент. Споменавам нещо наистина мунданно и логично, за разлика от гореизписаното. О, все още има надежда за кариерата ми, Париж идвам!
Кой успя да ми се изгуби? Ерцхерцога и ерцхерцогинята, ъф корс+ принцеска Амелия. Сигурно е някакво изключение, отрепките най-вероятно кроят заговори и си правят частен разврат някъде, където да не мога да ги видя... и да се дразня от това. Няма оправия, това е един жесток свят.
End. for now.
chronicler.
chronicler.

Брой мнения : 14
Join date : 05.12.2011

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

&лИбовни драми. :: Comments

Вантермина Дешае Нортфорд

Писане Нед Фев 05, 2012 5:34 pm by Вантермина Дешае Нортфорд

Та ние с Краля сме толкова романтична двойка <33 ;D

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите