North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Главната улица Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


Главната улица Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Главната улица Side310
Страницата на Нортфорд
Главната улица Untitl10
Главната улица Side410
Вход

Забравих си паролата!

Главната улица Side510
Главната улица Side610
Latest topics
» Вашите банери
Главната улица EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Главната улица EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Главната улица EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Главната улица EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Главната улица EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Главната улица EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Главната улица EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Главната улица EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Главната улица EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Главната улица Side710
Главната улица Side810
Главната улица The_host_banner Главната улица Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 121, на Пон Сеп 23, 2024 10:24 am
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

Главната улица

3 posters

Go down

Главната улица Empty Главната улица

Писане by Амелия Нортфорд Съб Ное 19, 2011 12:04 pm

Главната улица Tumblr_lqpercwoV21qd0fw9o1_500_large
Амелия Нортфорд
Амелия Нортфорд

Брой мнения : 690
Join date : 18.11.2011

https://northford.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Главната улица Empty Re: Главната улица

Писане by Rebecca Wilson Нед Ное 20, 2011 7:33 pm

Беше жалко. Да, жалко и посредствено. Ако някой можеше да види какво прави богинята на красотата и любовта в този миг, може би би пожелал да не се е раждал. Колкото и да се опитвах да живея с тази мисъл, че животът ми вече е далеч от свещената планина Олимп, някакси все не се получаваше. Не можех и не можех да свикна с нещастията, с които се сблъсвах всеки ден. Бях дошла тук с мисията да помагам на хората и бях щастлива с това, но за тези 4 години земен живот, се бях нагледала на толкова нещастия и тъга, че всяка моя помощ със свръхестествените ми сили ме омаломащаваше до краен предел. Затова в последните няколко дни се отдавах на рисуване и безуспешно продаване на творбите ми.
Трябваше да се изхранвам някакси, все пак тук не всичко ти бе дадено даром и не всичко, което растеше по дърветата се ядеше. Не знаех дали бях добра в нещо друго, но предпочитах да се занимавам с онова, в което наистина ме биваше и което ми доставяше удоволствие. Едва успявах да се издържам и да плащам данъците за апартамента си, колкото и малък да беше той. И все пак, когато видех щастливи хора, аз също се зареждах с желание за живот.
Денят бе мрачен и студен. По главната улица не минаваха много хора, а тези, които все пак бяха излезли от жилищата си, се бяха облякли добре и бързаха да отидат кой на работа, кой на някое друго топло място. По алеята до булеварда нямаше други хора като мен, които просто стояха на пейките, обградени от тъмни пейзажи, портрети и тук-там по някоя карикатура. Отчаяно се опитвах да продам нещо, за да мога поне да си купя нещо нормално за вечеря. Свих се още повече в якето си, като потърках вече почервенелите си и напукани от студа ръце. Единственото, което исках в този миг бе, един горещ шоколад в компанията на приятели, забавлявайки се някъде заедно. Но уви, нямах този шанс точно сега. Хората минаваха бързо и дори не поглеждаха към художничката. Сведох поглед към земята и започнах да обмислям дали да не се прибера. Имах пари, но те не бяха достатъчни за повече от седмица живот.
Когато вдигнах глава, вече почти решила да ставах и да си тръгвам, видях жена, която стоеше съвсем близо до моята пейка и държеше топла напитка, кафе най-вероятно. Беше се загледала някъде в далечината и изобщо не забеляза втренченият ми поглед.
- Сигурна съм, че изглеждам значително по-жалко, отколкото сама си представям, мислите ли? - не се чух кога възкликнах, а жената се обърна към мен, сякаш едва сега забелязвайки ме - Имам предвид... колко можеш да изкараш от продажба на картини днес?
Не можех да накарам устата си да млъкне понякога. Лошо качество. Бях почти сигурна, че непознатата вече ме е помислила за някоя полудяла и отчаяна художничка.
Rebecca Wilson
Rebecca Wilson

Вид: : Богиня на красотата и любовта
Име: : Деметрия (Ребека Уилсън)
Възраст: : 20
Брой мнения : 13
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Главната улица Empty Re: Главната улица

Писане by Helena O'Callaghon Пон Ное 21, 2011 12:42 pm

Студен, мрачен ноемврийски ден. Слънцето за пореден път бе отказало да поеме по своя път. Стоеше си някъде из своя небесен палата, сгушено в покойте си. Милото, пет пари не даваше, че нейде по земята има същества, нуждаещи се от него.

(...)

Елена подаде банкнотата на младата жена и пое чашата си с гореща мока. Днес, като по чудо, се бе събудила в прекрасно настроение. Което пък от своя страна ясно обещаваше да се държи мило и любезно с гражданите на Норт Форд.

Като поддръжница на Принцесата, от Кели се очакваше винаги да е мила и любезна, да дава всичко от себе си да уважава и цени гражданите и редица други префърцунени обноски.

Отнесена от мислите си, Кели не обръщаше особено внимание на къде върви. И багодарение на безгрижието си тя се озова на главната улица подпряна на едно дърво, зареяна някъде в далечината. Или поне така беше преди някакава жена да я заговори.

Слязла на земята Елена реализира, че именно тя първа е зареяла погледа си по посока на жената.

-Не, напроив, не изглеждате никак жалка.
- поде Елена и се приближи към жената. - Малцина се осмеляват да се впуснат в живота на творец.
Helena O'Callaghon
Helena O'Callaghon

Вид: : Хибрид - вампир/вещица
Име: : Елена О'Калъгън
Възраст: : 22/768
Дарба: : контрол над ума; прекалено изострени сетива.
Брой мнения : 178
Join date : 18.11.2011

Върнете се в началото Go down

Главната улица Empty Re: Главната улица

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите