North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side310
Страницата на Нортфорд
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Untitl10
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side410
Вход

Забравих си паролата!

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side510
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side610
Latest topics
» Вашите банери
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side710
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Side810
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 The_host_banner Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 18 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 18 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 121, на Пон Сеп 23, 2024 10:24 am
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

Преди 3 месеца...North Ford ...

2 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Вто Ное 22, 2011 2:57 pm

First topic message reminder :

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Arcades
***
...Ръцете, устните ми.. цялата бях в кръв..Бях се свила в ъгъла на една малка тъмна уличка и треперех цялата.Още не можех да приема мисълта, че преди минути бях убила човек.Този ден беше един от първите след промяната.Борех се с жаждата, но желанието за кръв беше по силно от мен.Гледах с ужас двете си ръце, по които имаше невинна кръв.Докато се обвинявах за смъртта на невинен човек, стана още по-тъмно сякаш някаква сянка беше надвиснала над мен.Вдигнах поглед и видях един мъж да стои пред мен и да ме гледа с любопитство.Май презеняваше дали съм луда, или бездомна ,а в моя случей май бях и двете...
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down


Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Нед Ное 27, 2011 7:47 am

Той се отпусна на леглото, а аз се излегнах върху него.Бях задъхана и дъшах накъсано.
-Хареса ли ти?-попита той.
-Да-казах и се вдигнах малко нагоре за да го целуна.
Продължих да лежа върху него, обвила крака около неговите.
Замислих се дали той ме иска още в стаята си.Все пак беше само секс.
-Ъм ако искаш, аз може да отида и в стаята, която ми каза ,че е за мен?-попитах и вдигнах поглед.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Нед Ное 27, 2011 10:54 am

Усмихнах се и казах:
-Спокойно. Имаш право да си където искаш в тази къща. Позволявам ти да правиш каквото искаш. Да спиш тук, да си готвиш, да ме изненадваш сутрин. Каквото си поискаш, а аз.. аз ще продължавам да те уча. - след тези думи я целунах с едно палаво заиграване на езичетата ни и допълних:
-А и може по-късно да продължим..
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Нед Ное 27, 2011 7:54 pm

-Спокойно. Имаш право да си където искаш в тази къща. Позволявам ти да правиш каквото искаш. Да спиш тук, да си готвиш, да ме изненадваш сутрин. Каквото си поискаш, а аз.. аз ще продължавам да те уча.
Усмихнах се и аз също го целунах палаво.
-А и може по-късно да продължим..
Целунах го отново и казах.
Мисля да поостана малко при теб.Не ми се стои сама в онази стая.Само искам да си взема един душ.
Станах от леглото и влязох в банята.Изкъпах се набързо и излязох, а след това отново го целунах игриво и легнах до него.
-Имам идея...
Изтичах до кухнята и намерих шампанско в хладилника.Взех шишето и две чаши и се върнах в стаята му.
Отворих шишето и без да искам малко са полях със шампанско.Налях в две чаши и му подадох едната.
-Нека пием за най-добрият учител.-усмихнах му се и се доближих до него за да го целуна.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Нед Ное 27, 2011 8:45 pm

Отговорих на целувката й и след това отпих от чашата. Оставих я на шафчето и придърпах Фей. Тя застана пред мен на леглото и аз започнах палаво да облизвам капките шампанско, с което се заля. Усмихнах се й и казах:
-За награда.. вече ще спим в едно легло, за да не сме самотни.. но да знаеш.. може да се присъединяват и други жени.. ще можеш ли да ме делиш с тях?
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Нед Ное 27, 2011 9:05 pm

-За награда.. вече ще спим в едно легло, за да не сме самотни.. но да знаеш.. може да се присъединяват и други жени.. ще можеш ли да ме делиш с тях?
Признавам не ми стана приятно от казаното, но все пак...
-Ами да.. все пак не сме обвързани...-целунах го.
Бях наясно,че не мога да започна сериозна връзка с него.Знаех,че всичко започва и свършва със секса и че щеше да е много глупаво от моя страна ако си правех илюзии, че може да има нещо повече между нас.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Нед Ное 27, 2011 9:23 pm

Усмихнах се и казах:
-Поне ти си ми по-специална. Ти имаш позволение да си с мен завинаги. Позволявам ти да живееш тук и да правиш каквото искаш. В момента съм в добро настроение и ти позволявам да направиш каквото си пожелаеш. - след тези думи се усмихнах и зачаках да видя какво иска Фей и как ще използва свободата си под моето крило.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Нед Ное 27, 2011 9:55 pm

-Поне ти си ми по-специална. Ти имаш позволение да си с мен завинаги. Позволявам ти да живееш тук и да правиш каквото искаш. В момента съм в добро настроение и ти позволявам да направиш каквото си пожелаеш.
Усмихнах му се.Хареса ми много чутото.
-Ммм каквото пожелая ли?-прехапах устни.
-Искам да направя това...-всех шишето и го полях, а след това го бутнах да легне и старателно започнах да облизвам шампанското от тялото му като го целувах ...
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Пон Ное 28, 2011 7:52 am

Усмихнах се и казах:
-Така повече ми харесваш - след тези думи тялото ми се отпусна и се наслаждаваше на нежното докосване от целувките й. Притиснат към леглото, хладното шампанско, топлият и дъх и нежните целувки ме накараха да се възбудя, което не беше лесно в момента, а когато усетих и допира на тялото й до моето просто си припомних, колко е красиво да доставяш това удоволствие на другите.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Пон Ное 28, 2011 5:40 pm

-Така повече ми харесваш - усмихна се той и се остави на целувките ми.Мисля, че това което правех му харесваше.Продължавах да го целувам и нежно да засмуквам кожата му.Връщах се на устните му, които обсибвах с безброй целувки, някой нежни и ефирни други страстни и малко груби, а след това отново се спъсках надолу по перфектното му тяло.
-Да придължа ли?-попитах и го целунах като завъртях игриво езика си в устата му.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Пон Ное 28, 2011 9:05 pm

Засмях се и казах:
-Мисля че е време за малка почивка. Какво ще кажеш да се опознаем. Само секс не е интересно. Трябва да разбера и чувствата ти. Като моя учвничка.. поемам отговорност и грижи за теб. Искам да знам всичко. - след тези думи я погалих по лицето и зачаках отговора й
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 30, 2011 1:48 pm

-Мисля че е време за малка почивка. Какво ще кажеш да се опознаем. Само секс не е интересно. Трябва да разбера и чувствата ти. Като моя учвничка.. поемам отговорност и грижи за теб. Искам да знам всичко.
Изненадах се като попита за живота ми мислех ,че всичко опира само до секса.
-Ами няма нищо интересно.Преди няколко дни имах нормален живот.Всичко беше страхотно.Една вечер, когато бях с гаджето ми и се прибирахме от един купон, катастрофирахме... той умря намясто, а мен някой ме превърна и сега всички близки ме мислят за мъртва.-казах и му се усмихнах.-Това е моята история.Твоята каква е?-попитах и се излегнах до него на пухкавите възглавници.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Чет Дек 01, 2011 9:07 am

-Моята история е съвсем нормална. Роден съм като бог, отраснал като човек и... чакам майка ми да се завърне, ако е още жива - след тези думи я погледна и с усмивка каза:
-Това е.. нищо друго... - след като каза кратката си история, после се почеса и добави нещо друго:
-А да.. и в момента съм един от най-желаните мъже на планетата, но това е заради дарбата ми, не заради мен..
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Чет Дек 01, 2011 6:29 pm

-А да.. и в момента съм един от най-желаните мъже на планетата, но това е заради дарбата ми, не заради мен..
-Защо мислиш, че не е заради теб самия?-попитах и се завих с тънкият чершаф.
-Може да не е само заради дарбата ти...-казах замислено и му се усмихнах.
-Ами ти като бог на любовта, влюбвал ли си се истински?
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Чет Дек 01, 2011 8:54 pm

Засмях се. Въпроса си го биваше:
-Ами аз като бог... - след това си го повторих и на ум "Ами ти като бог, влюбвал ли си се истински?" Наистина.. Влюбвал ли съм се? Та аз не съм се замислял за себе си от хилядолетия:
-Преди милиони.. милиарди години бях влюбен в една жена. По-скоро и се възхищавах. Отдадох и цялата си любов, а тя.. тя просто си замина и не се върна. Сега.. не смята, че заслужавам да се влюбя. Така губите вие. Моята любов се равняван а нещо много ценно и не смятам да го отдам на някоя или някой..
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Съб Дек 03, 2011 9:39 am

-Ахам.-отговори замислено Фей.-Може би си прав, може би любовта не е толкова жизненоважна.
Фей се изправи до седнало положение и гушна една възглавница.
-Не ти ли е малко самотно... или от всичките жени, които искат да спят с теб не ти остава време да останеш малко сам?-попута брюнетката и го погледна в очакване да чуе отговора му.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 3 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите