North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side310
Страницата на Нортфорд
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Untitl10
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side410
Вход

Забравих си паролата!

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side510
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side610
Latest topics
» Вашите банери
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side710
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Side810
Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 The_host_banner Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 19 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 19 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 121, на Пон Сеп 23, 2024 10:24 am
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

Преди 3 месеца...North Ford ...

2 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Вто Ное 22, 2011 2:57 pm

First topic message reminder :

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Arcades
***
...Ръцете, устните ми.. цялата бях в кръв..Бях се свила в ъгъла на една малка тъмна уличка и треперех цялата.Още не можех да приема мисълта, че преди минути бях убила човек.Този ден беше един от първите след промяната.Борех се с жаждата, но желанието за кръв беше по силно от мен.Гледах с ужас двете си ръце, по които имаше невинна кръв.Докато се обвинявах за смъртта на невинен човек, стана още по-тъмно сякаш някаква сянка беше надвиснала над мен.Вдигнах поглед и видях един мъж да стои пред мен и да ме гледа с любопитство.Май презеняваше дали съм луда, или бездомна ,а в моя случей май бях и двете...
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down


Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Вто Ное 22, 2011 10:55 pm

Отпуснах се на леглото. Целувките и бяха нежни и страстни. Стараеше се доста и си личеше. Надявах се да ми хареса и да.. харесваше ми. Отпуснат на леглото Казанова просто загледа момичето, как ще се справи. Та той все още не беше възбуден. Фей имаше доста трудности, с който да се справи.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 12:31 pm

Нямаше да бъде никак лесно, защото той беше бог, а и беше виждал и пробвал всички техники и начини.Не беше като обикновенните момчета...
Обаче... тук имаше един проблем ... беше ме срам да си призная, но никога не бях правила секс...
Тук беше момента да му го кажа...
-Аз ... никога не съм .. не съм го правила.-казах тихо и бях готова да напусна стаята му след като ме изгонеше, ако разбира се не ми кажеше да остана.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Сря Ное 23, 2011 12:38 pm

Ръцете ми хванаха нежното и лице. Придърпах я на горе и тялото и беше върху моето. Усмихнах се и казах:
-Най-накрая си призна. Цяла вечер чакам да чуя това - вече се чуваше доволният ми тон в гласа. Целунах я страстно и езичето ми се заигра с нейното. Завъртях се така, че аз да съм отгоре и казах:
-Аз ще те науча.. и ще бъда достатъчно нежен, за да ти хареса - след тези думи устните ми зашариха по тялото й. Нежно слизах на долу и свалях дантеленото и бельо. Тя усети как оставях следи от целувките си по вратлето й, гърдите й, стомахчето й, продължих по бедрата й и накрая нежно я целунах между краката. Заиграх се с клиторчето й, като правех игриви движения по него с език, а ръцете ми я галеха нежно. Преминаха през гърдите й, след това по стомахчето и накрая краката й. Погледнах я в очите и казах:
-Искам да те науча на изкуството във любовта - след тези думи езичето ми бавно навлезе в нея и започнах да го движа, като се надявах да и хареса.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 1:14 pm

Легнах и го оставих да се разхожда с устни по тялото ми.Той махна малкото останали дрехи и започна да ме целува.Отпуснах се малко по малко,защото от начало не можех.
Щом езикът му започна да се движи, усетих едно ново чувство, непознато.Харесваше ми... ужасно много...Кръвта ми направо кипеше..
-Ахх-изстенъх и зарових пръсти в косата му.
Той беше истински бог и го доказваше.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Сря Ное 23, 2011 1:37 pm

Ръцете ми нежно галеха тялото й и стигнаха до дупето й. Притиснаха го силно, за да напвляза колкото мога в нея. Правех движения навътре-навън и й доставях удоволствие със една техника, която само аз знаех, правех спираловидни движения. Изненадах я с това, но исках да я накарам да усети удоволствието от секса. Усещах че тя ми се възхищава и леко ме харесва, но се надявах да не се влюви в мен. Сега щях да я науча какво е секс.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 2:43 pm

Усетих болка ,но беше приятна болка.Изстенах и тялото ми се изви.
Не бях предполагала, че удоволствието от секса е толкова голямо.
Дръпнах го към мен и езичето ми палаво се заигра с неговото.Този мъж щеше да ме неучи на всичко, знаех го, а и исках да се науча.
Той легна и сега аз бях върху него.Започнах да се движа , а той беше хванал кръста ми и леко контролираше движенията ми.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Сря Ное 23, 2011 3:07 pm

Ръцете ми се спуснаха от кръсчето й. Шреха погърба й и нежно я придърпаха към мен. Отнех девствеността й и тя усети болката, която усеща момиче за първи път. Усетих и кръвта, която беше по члена ми, но това щеше да възбуди вампира оше повече. Устните ми захапаха нежно ушенцето й и тогава и казах:
-Бъди по-груба. Контролирай ме. Използвай тялото си, за да ме накараш да полудея от удоволствие. Изполсвай нежното си тяло и гъвкавите си умения, за да правиж движения от рода на тези - след тези думи ръцете ми се спуснаха към дупето й и леко започнаха да го въртят.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 3:18 pm

Послушах съвета му.Движех се по-бързо и освен, че се движех нагоре и надолу, правех кръгови движения.Извих се назад , когато ръцете му докосваха гърдите ми.Драсках и забивах нокти в корема и гърдите му като оставях червени следи по мусколестото му тяло.
Стенания и викове придружава това невероятно усещане.
Тогава направих нещо необмиследно, наведох се и впих зъбки във врата му...
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Сря Ное 23, 2011 3:26 pm

Когато зъбките й се забиха във вратът ми използвах силата си. Накарах я да почувства невероятна възбуда и я оставих да пие спокойно. Стиснах дупето й с две ръце и със единият си среден пръст навлязох в него. Когато почувства това тя усети невероятно усещане и двамата просто получихме оргазъм. Спермата ми се разпространи в нея и се смеси със телесните и сокове. Отпуснах се спокойно и я оставих да се наслаждава на божествената кръв.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 3:36 pm

Не бях изпитала подобно нещо преди.По тялото ми се разля приятна топлина.За малко спрях да се движа и се фокусирах над кръвта му.
-Мммммм -казах докато жадно преглъщах кръвта му.
-Покажи ми нова поза.-помолих го леко задъхана.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Сря Ное 23, 2011 3:39 pm

Усмихнах се и казах:
-Ами не - погледнах я в очите и казах:
-За наказание ти ще си отгоре и ще ме задоволиш.. дори може - погледнах я в красивите очи и след това я целунах, езичето ми се заигра със кучешките й зъбки и когато се отлепих от целувката й и казах:
-може да пиеш кръв от там долу - и се усмихнах самоводолно.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 4:24 pm

Предпочитах да пия от врата му.Започнах отново да се движа.Движенията в ханша ми бяха още по-диви и неубоздани.Надявах да му харесват.
Бях задъхана.Дишах тежко и пиех от кръвта му.Спрях и се фокусирах да се движа бързо и в същото време грандиозно.
-Благодаря ти...-казах и го целунах по устните като леко разкървавих долната с острите си зъбки.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Сря Ное 23, 2011 4:38 pm

Тогава я целунах и бавно се изправих от леглото. Бях все още в нея, но я държах на ръце. Единият и крак поставих на рамото си, а другият хванах с ръката си. Така тя беше още по-уязвима и навлизах докрай в нея. Движех се бавно в ханша и навлизах в нея, като казах:
-Няма защо. Все още сме в началото. - след тези думи я целунах и казах:
-Трябва да умееш да контролираш. Използвай тялото си, за да ме приклещиш към стената без да докосваш земята с крака - и зачаках някак си да ме притисни и да продължи да се движи, докато е във въздуха.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Сря Ное 23, 2011 9:05 pm

-Трябва да умееш да контролираш. Използвай тялото си, за да ме приклещиш към стената без да докосваш земята с крака.
Toва нямаше да е лесно.
Започнах да се движа така че да го накарам да тръгне назад.Скоро гърба му опря до стената ,а аз опрях ръце на нея и продължих да се движа в ръцете му.Той беше притиснат между мен и стената, а в момента езикът ми обхождаше врата по който все още имаше кръв и устните му, които бяха наустоими.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Съб Ное 26, 2011 12:53 pm

Тя успя да ме притисне до стената. Погледнах я в очите и казах:
-Мисля, че вече си готова. Остана само едно нещо - целунах я страстно и се завъртях, така че тя да е между стената и мен. Започнах да се движа бързо и допълних:
-Да се научиш как да пазиш позицията си. - след тези думи се приближих до ушенцето й, ръцете ми се опряха в стената и тя не можеше да се измъкне. Единственото, което можеше да направи е да се наслаждава на момента. Захапах я леко за ушето и й прошепнах:
-За да накараш мъж да ти се подчинява трябва да знаеш как да си играеш с оная му работа. С долната глава, която мисли. Трябва да умееш да го подлудяваш от удоволствие с всяка част от тялото си. - погледнах я в очите и й казах:
-Искам да експериментираш върху тялото ми и за по-малко от седмица ти ще си богиня в секса. Искаш ли?
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Съб Ное 26, 2011 5:33 pm

Наслаждавах се на всяко едно усещане... Всичко беше толкова ново и непознато, а аз бях много любопитна.
Целнунах го страстно и продължително.
Усещах студената стена зад мен, която макар и малко охлаждаше разгорещеното ми тяло.
За секунда помислих над предложението му.
-Ако ми предлагаш цяла седмица обучение то оговорът ми е -да искам-казах и впих устни в неговите.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Съб Ное 26, 2011 6:20 pm

Прилепих тялото си в нейното и тя усети забавеното ми движение. Целунах я нежно и тя усети как спермата ми се разпространи в нея. Погледнах я в очите и й казах:
-Като за първи път беше перфектно. - целунах вратлето й и продължих:
-А сега нека продължим нататък. - след тези думи бавно се отдръпнах и тя можеше да си стъпи на краката. Погледнах я в очите и прокарах ръка по лицето и. Погалих я нежно и й казах:
-Следващата ти задача е да ме задоволиш. Да използваш езиче, гърди, ръце, уста и каквото се сетиш за да ме накараш да свърша. - след тези думи я погледнах и й дадох стимул:
-Ако го направиш добре ще те наградя с едно много приятно чувство в леглото. Ще ти се отдам напълни и ще те накарам да достигнеш до един красив оргазъм. Съгласна ли си?
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Съб Ное 26, 2011 6:38 pm

-Следващата ти задача е да ме задоволиш. Да използваш езиче, гърди, ръце, уста и каквото се сетиш за да ме накараш да свърша.
Когато стъпих на земята краката ми отначало леко се разтрепериха.
-Ако го направиш добре ще те наградя с едно много приятно чувство в леглото. Ще ти се отдам напълни и ще те накарам да достигнеш до един красив оргазъм. Съгласна ли си?
-Съгласна съм ... ще опитам.
Бутнах го към стената и започнах да го целувам навсякъде.Първо по устните и врата, а след това започнах да слизам надолу по божествено оформено мусколесто тяло.Направих си пътека от целувки по тялото му.Бях застанала на колене, а езика ми се завъртя бавно около члена му.Хванах го с една ръка и запоюнах да я движа нагоре надолу, а с езика си продължих да описвам кръгове около него.Спрях за секунди и вдигнах поглед към него за да видя дали му харесва...След това го поех в устата си и започнах с бавни движения.Почнах малко несигорно, но това беше нормално взе пак правех това за първи път.След това движенията ми станаха малко по уверени и бързи и палави, а езичето ми все по-добре усвояваше движенията, които прилагах.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Съб Ное 26, 2011 6:55 pm

Джакомо се отпусна до стената и зачака. Тя наистина беше доста добра. За първи път го правеше, а имаше такова умение. Главата му се упря бавно до стената и той изпъшка. Погледна надолу и видя очите й, който го гледаха любопитно. Тя забързваше движения и се справяше добре. Палавото въртеливо играене на езичето й го караше да полудее от кеф. Усещаше, че ще свърши скоро и за това просто с ръце я хвана за главата и я притисна към себе си. Тогава тя погълна голяма част от члена му и усети спермата, която се разпространи и в гърлото й. Отпусна бавно захвата на ръцете си, който беше госта груб и се усмиха:
-Не бях чувствал това отдавна. Сега е мой ред. - след тези думи се усмихна и каза:
-Искам да застанеш на леглото на четирите си крайника в кучешка позиция и ще последва изненадата...
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Съб Ное 26, 2011 7:48 pm

Преглътнах и му се усмихнах...
-Не бях чувствал това отдавна. Сега е мой ред. - след тези думи ми се усмихна и каза:
-Искам да застанеш на леглото на четирите си крайника в кучешка позиция и ще последва изненадата...
-Радвам се, че ти харесва.-казах и облизах долната си устна.
Целунах го за кратко и тръгнах към леглото.
Позата, която трябваше да заема беше доста странна.Бях леко объркана, но все пак се качих на леглото и застанах както ми беше казал той.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Съб Ное 26, 2011 8:14 pm

Избрах тази поза, защото тя нямаше да ме вижда много добре. Исках да чувства, без да вижда. За това взех едно копринено шалче. Погалих я по гърба и завързах очите й. Тогава тя усети как ръцете ми се спуснаха по тялото й. Бавно я галех по бедрата, когато я изненадах с езиче. Разтворих бузките на дупето й и я облизах. Започнах да си играя с езиче по дупето й, докато не реших да навляза в него. Щеше да и е първия път анално и щеше да я боли отново. Хванах пениса си с ръка. Нежно го отърках в нея и бавно започнах да навлизам в нея. Бавно го вкарвах и се надявах да чуя писъка й, а когато го чух навлязох рязко и стиснах с ръце дупето й. Започнах да се движа бързо и да набивам тялото си в нейното.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Съб Ное 26, 2011 9:36 pm

Той завъза очите ми и това беше много възбуждащо.Само да усещам какво прави без да виждам...
Той започна да прави неща, които много ми харесваха, но след това усетих силна болка, а после и възбуда и удоволствие от това, което правеше той.
Извиках силно,а това сякаш беше като знак за него за да започне да се движи по-бързо и да набива тялото си в моето.
Отново ме накара да викам.Държеше ме с две ръце, но по едно време прокара едната по гърба ми и цялото ми тяло изтръпна от това докосване...
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Съб Ное 26, 2011 10:15 pm

Хванах я грубо за едната гърда и я задърпах към мен. Исках да усеща, че я искам близко и че искам да навляза в нея. Тогава изведнъж тя усети по-нежни докосвания. Както бях зад нея устните ми започнаха да шарят по гърба й. Чуках я здраво и грубо, но тези целувки я накараха да почувства нежността на този момент. В момента и подарих това, което искаше. Невероятния момент от секса. С другата си ръка започнах да я галя между краката и да навлизам в п*тката й. Тя усещаше как навлизам в двете най-чувствителни места от тялото й и я докарвам до лудост. Остана да я докарам и до оргазъм.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Фей Чембърлейн Съб Ное 26, 2011 10:47 pm

Oтначало беше нежен.Докосваше ме нежно и ме целуваше по гърба, но после стана груб.Хвана ме силно и ме придърпа към себе си.Тласъците му ставаха все по-силни.След това проникна в мен и с два пръста.Отново изпищях.
Цялото ми тяло се тресеше, а той ме чукаше грубо неубоздано.
Дори за вампир, който не изпитваше болка,студ, горещина и други чувства, мен ме болеше.Чувствах се ужасно много възбудена и имах усещане, че всеки момент ще изгубя контрол над тялото ми и то да избухне и да се разпилее на малки пърченца.Не моцеж да спра да викам от наслада.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Jackomo Casanova Съб Ное 26, 2011 11:06 pm

Продължавах да се движа бързо, а пръстите ми навлизаха грубичко в нея. Тя се наслаждаваше на това и изпитване невероятно удоволствие. Усещах, как и харесваше, но не можеше да издържи дълго. Все пак беше само на 17. Тогава усетих как тя получи оргазъм и телестните й сокове се разтекоха в ръката ми. Аз продължих да се движа, докато не свърших и в дупето й. Бавно махнах превръзката й. Погледнах я и попитах:
-Хареса ли ти? - след това се отпуснах на леглото и я зачаках да легне в мен.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Преди 3 месеца...North Ford ... - Page 2 Empty Re: Преди 3 месеца...North Ford ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите