North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side310
Страницата на Нортфорд
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Untitl10
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side410
Вход

Забравих си паролата!

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side510
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side610
Latest topics
» Вашите банери
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side710
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Side810
Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 The_host_banner Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 121, на Пон Сеп 23, 2024 10:24 am
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Натали Снейк Вто Ное 22, 2011 2:53 pm

First topic message reminder :

Натали вървеше бързо, тъкмо пристигнала в града отново. Всеки би помислил защо с такава бързина бе напуснала мястото, което имаше да доунищожава, но всичко си имаше причина.
Да, тя отново трябваше да бяга. Роклята й се бе изпокъсала от дългото летене на ниска височина, но тя знаеше, че е рисковано да бъде забелязана.
Достигна до нещо като поляна, където спря за момент, за да се опита да си намери жертва-някой обикновен човечец, от който да изпие живота. За жалост обаче Наталия бе единствената наоколо. Или поне така й се стори в началото.
Огледа се добре; можеше да чуе собствения си дъх, затруднен от корсета на катранено черната й рокля. Дългата й, накъдрена на ситни букли коса, се местеше под влианието на вятъра.
"Прекалено много тишина не е на хубаво.." рече си демона, но не помръдна от мястото си.
-Покажи се, който и да си. Знам, че си там. -Каза студено и дори заповеднически.
Натали Снейк
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down


Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Jackomo Casanova Вто Ное 22, 2011 8:32 pm

-Боже. Ти наистина си живяла много. - след тези думи се засмях и допълних:
-малко.. съжалявам да те разочаровам, но аз съм как да го кажа.. - след тези думи се почесах и казах:
-От както свят светува. Още преди адам и ева. - след тези думи я погледнах и попитах:
-Сигурна ли си, че си порастнала достатъчно. - след тези думи поклатих глава и казах:
-Виж. Не искам да се карам, бия или нещо друго с теб. Така добре ли е?
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Натали Снейк Вто Ное 22, 2011 8:36 pm

Натали повдигна вежда.
-Говориш с една от първите демони, скъпи. Не пренебрегвай този факт. Едно е сигурно, не си кой знае колко по-възрастен от мен. -Каза сериозно, като отметна коса. -А и защо ще искам да се бия с бога на любовта? Всъщност докато не заплашиш мен и личното ми пространство си еднакво важен, колкото онези мижитурки, наречени хора. Поне докато не ми дадеш причина да мисля друго.
Натали Снейк
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Jackomo Casanova Вто Ное 22, 2011 8:41 pm

Доближих се бавно до нея и казах:
-Предпочитам да ти кажа, колко си красива, от колкото да атакувам това красиво тяло. - след тези думи се усмихнах. Доближих се до нея и й подшушнах на уше:
-Предпочитам да чуя стон от болка, докато те чукам грубо от колкото да е стон от това, че съм ударил тази нежно красива кожа, но.. В момента не съм в настроение и за двете. - след тези думи се отдръпнах от нея и допълних:
-В момента е по-интересно да се говори с толкова тъмно от една страна и толкова красиво от друга страна същество.
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Натали Снейк Вто Ное 22, 2011 8:46 pm

Натали не обърна внимание на думите на Казанова, знаейки, че нито едно от тези неща няма да стане истина. Не си падаше по богове; мразеше това, да бъде с някой по-властен от нея.
-Значи ти се струвам интересна и тъмна? Странно определение, за демон, който обича да потапя цели градова в кръв и да си взима сърца за трофеи. -Отбеляза блондинката с иронична усмивка. -Или не те вълнува характера, а само тялото на жената? Това би значело, че преди малко съм била права с малки изключения.
Натали Снейк
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Jackomo Casanova Вто Ное 22, 2011 8:51 pm

-Абе ти слушаш ли ме изобщо? - след тези думи той я гледаше в очите и каза:
-Казвам ти че си ми интересна, защото имаш тъмна страна.. което те прави красива от моя гледна точка и.. - след тези думи се доближих и казах:
-И светла страна.. говорех за душите, а не за част от тялото ти. Ако исках да говоря за стегнатото ти дупе - след тези думи ръката ми нежно я сграбчи за него - или за меките ти гърди - след тези думи другата ми ръка я стисна за една от гърдите - щях да ти кажа че си супер секси. - след тези думи я придърпах грубо към мен. Устните ми се опряха до нейните и палаво я целунах, като езичето ми се заигра с нейното. Имах странно въздействие върху жените, когато ги целувах. Те се отпускаха в ръцете ми, но не и тя. Отговори на целувката ми, но не се разтопи. Усетих, че и хареса, но.. след няколко секунди я пуснах и се отлепих от нея. Усмихнах се и казах:
-Нека това ти остане за спомен - поклоних се и допълних:
-Не смятам че искаш да продължа нататък. И аз си имам тъмна страна. Мога да съм груб въздухар или нежен джентълмен. Така де.. мисля, че компанията ми няма да ти е много приятна вече?
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Натали Снейк Вто Ное 22, 2011 8:55 pm

Натали бе бясна. Не, тя бе разярена.
-Никой мъж.. -Процеди през зъби.. -Не си позволява да ме докосва преди аз първа да направя крачка към него. Никой мъж, без значение бог, псе /върколак/, вампир или ангел не си позволява да опитва от целувките ми преди аз да го подтикна към това.
Думите на Наталия се сипеха като лед, сковаващ лед, изразяващ колко бясна бе демонката.
-Какво подяволите си позволяваш? -Завърши блондинката, гледайки яростно бога пред нея.
Натали Снейк
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Jackomo Casanova Вто Ное 22, 2011 8:58 pm

Изведнъж.. незнайно как той стоеше на края на една скала. Разпери ръце и каза:
-Ами.. разбираш ли. Аз просто си позволих, не защото го исках, а защото знаех че ще те издразня. - след тези думи той я погледна в очите и каза:
-След като се срещнеш с Иън.. ще ви изненадам. Ще видиш.. - след тези думи той се отпусна и полетя надолу от скалата. Дали щеше да оживее? Да.. когато Натали погледна, за да види къде е нямаше никаква следа от бога...
Jackomo Casanova
Jackomo Casanova

Брой мнения : 134
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Натали Снейк Вто Ное 22, 2011 9:03 pm

Все още разярена Натали гледаше към празното пространство пред себе си. Не, това нямаше да остане безнаказано, но в момента Натали имаше далеч по-важни дела.
Изчезна и единственото, което подсказваше, че я е имало беше остатъка от катранено черната рокля, разкъсала се ои скучайност.
Натали Снейк
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115
Join date : 20.11.2011

Върнете се в началото Go down

Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.  - Page 2 Empty Re: Някъде из покрайнините на Нортфорд; 1571г.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите