North Ford
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Джес ^^ {Първа задача} Side110
Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.


Джес ^^ {Първа задача} Side210
Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Джес ^^ {Първа задача} Side310
Страницата на Нортфорд
Джес ^^ {Първа задача} Untitl10
Джес ^^ {Първа задача} Side410
Вход

Забравих си паролата!

Джес ^^ {Първа задача} Side510
Джес ^^ {Първа задача} Side610
Latest topics
» Вашите банери
Джес ^^ {Първа задача} EmptyПет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Джес ^^ {Първа задача} EmptyСря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Джес ^^ {Първа задача} EmptyНед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Джес ^^ {Първа задача} EmptyНед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Джес ^^ {Първа задача} EmptyНед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Джес ^^ {Първа задача} EmptyНед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Джес ^^ {Първа задача} EmptyСъб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Джес ^^ {Първа задача} EmptyПет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Джес ^^ {Първа задача} EmptyПон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Джес ^^ {Първа задача} Side710
Джес ^^ {Първа задача} Side810
Джес ^^ {Първа задача} The_host_banner Джес ^^ {Първа задача} Bnrjstcizbl_zps630da1dc
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 121, на Пон Сеп 23, 2024 10:24 am
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9173 мнения in 711 subjects

Джес ^^ {Първа задача}

5 posters

Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Джес ^^ {Първа задача}

Писане by Джесика Грейс Сря Ное 30, 2011 7:56 pm


Първа задача

Ежедневните ми разходки из двореца бяха нещо обичайно.Всичко бе тихо и затихнало.От време на време се засичах с някоя друга прислужница.Харесваше ми тук.Тишината.Приятна ,но и някак плашеща.Ето и ,че и тя бе нарушена ,викове се разнасяха насам-натам от залата която наближавах.Огледах се и с тихи стъпки се насочих към така огласената зала.С внимателни движения отворих вратата и надникнах.Погледнах Кралицата и Краля.
-Може ли? -тихо промълвих навела глава докато не получих отговора си ,за моя радост бе нервното "да" на Кралицита.Внимателно пролучих с поглед залата.Всеки един детайл докато не попаднах на едни ръкавици.Изработени от кожа в черен цвят.Тези кожени ръкавици стояха върхо една копринена възглавница в същия цвят.А пък тази възглавничка седеше върхо махагоновата масичка ,покрита с бледорозова покривка.Краля и Кралицата не спряха с виковете дори в присъствието ми.Отлепих погледа си от ръкавиците и го прехвърлих върху Кралицата,а после върху Краля.И така няколко пъти.Хванах дори и темата на спора.Всъщност ме дразнеше само това ,че пак се карат.А ,че се карат за някакви си ръкавици сякаш скъсяваше живота ми. -Може ли някой да ми обясни? -Отново тих гласът ми се разля в стаята и се получи дори така нареченото "ехо".Леко злобни ,погледите им се впиха в мен и Кралицата ми разясни ситуацията ,докато не бе грубо прекъсната от Краля продължавайки да твърди,че тези "отровни" ръкавици са от Вантермина.Но ,тя отричаше. Погледа ми се превърна в объркан и леко съмнителен и към двете страни.Беше странно ,че съм объркана .. дори за краткото ми живеене тук аз свикнах с денонощните им скандали.Надвикваха се,спориха,чупеха всичко след себе си.Понякога ми идеше да им се накарам като на малки деца.Не можеха ли просто да си поделят играчките.Имаха ли си други занимания-да!Тогава защо стояха в една стая като не можеха да се траят?Попитах се аз мислено и докато се осъзная мислите ми прелитаха из стаята,а те продължаваха да спорят.Избелих очи,завъртях ги,скръстих ръце и с най-нагъл тон.Тоталто различен от преди малко чутия ми мил тон,този можеше да ги накара да млъкнат.-Стоп ,стоп! -Повторих,а всяка следваща буква се чуваше по-силно от предишната.И отново бесни покледи се вковаха в мен.Направих крачка към масичката и застанах пред ръкавиците.Това ли бе причината,едни ръкавици.Да ,бях го осъзнала и преди ,но вече дори ми се струваше по-глупава.Та те опитват да се убият,ами според слуховете от както са се видели.Извъртях се внимателно и усетих ,че съм застанала между тях.М,време за реч?!-До кога смятата да се карате?! -наглия ми тон все още бе на лице.Премахнах една къдрица от лицето си,дразнеше ме ,а и ме караше да изглеждам смешно понеже като говорех тя хвърчеше насам-натам. -Мисля,че ще е по-добре .. да поспреде виждането.-Допълних аз и скръстих ръце.-Дрореца е достатъчно голям! -все още допълвах,а техните погледи направо ме убиваха.Май нямах право на мнение.Леко сведох поглед.Не,чакай?!Каквоо..аз не се отказвах.Останах си в същата позиция ,но просто се замислих.Не чувах дали се карат,не поглеждах дали още са в стаята.Чудех се как да се грижа за вече порастналите деца.Може и да не бях права,може би станах като другите тук.Завладяна от клюките.Аз не бях от тези които бяха любопитни свраки с любопитни човки!Побиха ме тръпки само като си представих да съм нещо подобно.
Ами ако обекта на спора изчезне.Леко надигнах глава с дяволско пламъче в очите.Да,те отново започнаха да спорят.Завъртях се внимателно към масичката и с предпазливи движения вдигнах възглавничката,върху която стояха ръкавиците.Завъртях се грациозно към Краля и Кралицата и внимателно минах пред тях.Да,постоянно около тях бях внимателна.Да не вземат да започнат да мятат чинии?!Тръгнах към вратата без да поглеждам зад себе си и когато стигнах вратата ,положих ръка на дръжката.С другата държах възглавницата.Освободих ръката която държеше дръжката и леко я размахах във въздуха в знак за "чао".
-Чао..
Дяволска усмивка проблясна на лицето ми и затворих с трясък вратата зад себе си.
Джесика Грейс
Джесика Грейс

Вид: : Вампир
Име: : Джесика Грейс
Възраст: : 17/3 000
Дарба: : Може да разпознава,копира,чува,променя,праща и какво ли не , емоции,чувства,мисли,движения и всичко което може да направи психически или физически всяко едно същество.
Брой мнения : 67
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Re: Джес ^^ {Първа задача}

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд Пет Дек 02, 2011 6:51 am

С огромно съжаление, но трябва да кажа, че това е най- ужасяващо (в изцяло лошият смисъл) изпълнената задача. Просто! ОТВРАТ!!! Мила, героинята ти очевидно не осъзнава, че говори с Кралски особи. Тя не може да си позволява да им говори така, освен ако не иска да остане без главата си. Нека не забравяме, че дори херцогините и десните (левите) им ръце не си позноляват да се държат така. Не си влязла във времето на самата случка. Липсва онова общуване, от което лъха учтивост и добро възпитание, нека не забравяме, че дори и 21 век, това са Краля и Кралицата!
Допускаш много грешки по невнимание, пропускаш букви и слагаш излишни запетаи или изобщо не присъстват такива на определени места. Описанията са прекалено... недостатъчно. Всъщност не описваш нищо, правиш някакъв опит за примитивно описване на помощението, но нищо повече.
Като цяло съм адски разочарована. Съжалявам, но май съм те надценила.
Вантермина Дешае Нортфорд
Вантермина Дешае Нортфорд

Вид: : Даева
Име: : Вантермина Чарлз Ликуид Дешае Нортфорд
Възраст: : Прекалено много години..
Дарба: : Владее магьосничество и контрол над съзнанието
Брой мнения : 331
Join date : 18.11.2011

https://northford.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Re: Джес ^^ {Първа задача}

Писане by Korialstrasz Нед Дек 04, 2011 10:03 am

1.5/10

Подкрепям кралицата.


Последната промяна е направена от Korialstrasz на Нед Дек 04, 2011 10:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Korialstrasz
Korialstrasz

Вид: : Драконов магьосник.
Име: : Крас/Кориалстраз.
Дарба: : Владее магията.
Брой мнения : 47
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Re: Джес ^^ {Първа задача}

Писане by the inquisitor; Нед Дек 04, 2011 10:05 am

Потресаващо е! Първо ти не живееш в двореца, нито в сградите към него. Ти живееш в града. Зад крепостните стени живеят само Кралското семейство, ерцхерцозите, ерцхерцогините, и преките подчинени на Кралското семейство... И е абсурдно да държиш такъв тон на Краля и Кралицата
Давам ти 2 само защото участва!
the inquisitor;
the inquisitor;

Брой мнения : 112
Join date : 17.11.2011

https://northford.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Re: Джес ^^ {Първа задача}

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд Нед Дек 04, 2011 10:21 am

От мен...

1/10
Вантермина Дешае Нортфорд
Вантермина Дешае Нортфорд

Вид: : Даева
Име: : Вантермина Чарлз Ликуид Дешае Нортфорд
Възраст: : Прекалено много години..
Дарба: : Владее магьосничество и контрол над съзнанието
Брой мнения : 331
Join date : 18.11.2011

https://northford.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Re: Джес ^^ {Първа задача}

Писане by Robbin. Пон Дек 05, 2011 4:20 pm

2/10.
Robbin.
Robbin.
chains and whips exite me;
chains and whips exite me;

Вид: : a pureblood necromancer.
Име: : Робин Йелена Ан Даркууд.
Възраст: : a lady never reveals her real age.
Дарба: : i rise people from the grave and rule over dark magic.
Семейство: : a sister.
Брой мнения : 658
Join date : 17.11.2011

https://northford.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Джес ^^ {Първа задача} Empty Re: Джес ^^ {Първа задача}

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите